System Cosimo

Plisy Cosimo – co warto wiedzieć o nowoczesnych roletach/żaluzjach okiennych ?

Stanowią ciekawą ozdobę okna, elegancko prezentują się w pomieszczeniu, skutecznie chronią przed światłem słonecznym i zapewniają maksymalną dawkę prywatności – żaluzje/rolety plisowane mają bardzo wiele zalet. Plisy w systemie Cosimo to połączenie pięknego oraz eleganckiego designu z solidnym wykonaniem. Pasują do różnorodnych wnętrz, ponieważ zawsze nienagannie się prezentują.

Wybierz piękny design i postaw na prosty montaż rolet. Nasze rolety harmonijkowe występują w wielu wariantach kolorystycznych. Oczywiście poza walorami estetycznymi system Cosimo cechuje też precyzyjny mechanizm pozwalający na całkowite lub częściowe osłonięcie okna. Dzięki temu plisy są tak chętnie stosowane na oknach w domu, czy też biurze. W naszej ofercie dostępne są rolety plisowane na okna standardowe pionowe oraz rolety przeznaczone do okien dachowych (plisy Cosimo SL). Żaluzje harmonijkowe posiadają dwie ruchome listwy, z których każda może poruszać się w górę lub w dół. Umożliwia to zasłonięcie wybranej części okna. Plisy Cosimo można montować między listwy przyszybowe, na ramie okna w systemie inwazyjnym oraz na ramie okna w systemie bezinwazyjnym. System Cosimo pozwala na łatwy montaż i demontaż.

Wykonujemy też rolety plisowane na indywidualne zamówienie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszych produktów. Zapewniamy, że produkowane przez nas żaluzje plisowane charakteryzują się wysoką trwałością. Wykonujemy plisy na wymiar. Niestandardowe wymagania wymagają jednak oddzielnej wyceny. Jeśli masz inne oczekiwania oraz indywidualne potrzeby, prosimy o bezpośredni kontakt.

.

Żaluzje plisowane Cosimo – okna standardowe / pionowe
Żaluzje plisowane Cosimo SL – okna dachowe / pochyłe

Zatyczka

Modernistyczny wzór zatyczki to nie tylko zabezpeczenie ostrych krawędzi profila. Zaprojektowana tak, aby system naciągu linek sprawdzał się w każdych warunkach zapewniając właściwe prowadzenie.

Profil

Zupełnie nowy design, funkcja
"wklikiwania". nowy profil.
nowe możliwości

Uchwyt

Wszystko można powiedzieć o uchwycie profila Cosimo, jednak spójny i harmonijny design połączony z wzorową ergonomią jest niepodważalny.

Kostka montażowa

Zapewnia najskuteczniejszy sposób mocowania systemów żaluzji plisowanej.
Dziś jej kształt umożliwia blokowanie profila, eliminując problem „odpadającej plisy”.

Profile

Systemy COSIMO oferuje wybór profila odpowiedniego do typu okna

Cosimo – Okna Pionowe(14 profili)

Biały
Srebrny
Szampański
Antracyt
Czarny
Brązowy
Ciemna oliwka
Dąb bagienny
Mahoń
Orzech
Sosna
Złoty dąb
Kość słoniowa
Mahoniowy brąz

Cosimo SL – okna dachowe (3 profile)

Biały
Srebrny
Sosna

Do okien dachowych konieczne jest zamontowanie prowadnic

Komplet składa się z profila + prowadnicy.

Cosimo SL – prowadnice (3 opcje)

Biały
Srebrny
Sosna